Co je a není povoleno?

Podmínky užívání materiálů na stránkách zjistitcenu.cz

Tyto stránky a všechny výstupy, které vám v případě objednání pošleme byly vytvořeny společností Advelty s. r. o., IČ: 045 91 186, se sídlem na tř. T. G. Masaryka 1078, 293 01 Mladá Boleslav, email: info@advelty.cz.

Objednání našich služeb

Pokud chcete zaslat seznam nemovitostí, které podle nás nejlépe odpovídají vašim požadavkům, vyplňte objednávkový formulář na stránkách zjistitcenu.cz. Objednaný seznam zasíláme většinou do druhého pracovního dne, ale může se výjimečně stát, že si na výběru dáme záležet déle.

Poskytnutí osobních údajů

Při objednání služeb od vás můžeme požadovat osobní údaje. Tyto informace nám nemusíte sdělovat, ale bez nich vám nebudeme moci poskytnout naše služby. Poskytnutím osobních údajů nám zároveň dáváte možnost Vás kontaktovat.

Garance správnosti údajů

Jelikož vycházíme pouze z údajů, které jste byli ochotni nám při registraci sdělit, tak nemůžeme garantovat, že odhad tržní ceny se bude přesně shodovat s tím, který by vyhotovila banka při návštěvě certifikovaným odhadcem.

Možnost odstoupení

Vyhrazujeme si právo odmítnout vyhotovení výstupu, pokud nabydeme dojmu, že je možné jeho zneužití. Pokud se tak stane, tak vás o tom budeme pomocí emailu informovat a vy nás budete moci přesvědčit o opaku.

Šíření materiálů

Výstupy, které od nás získáte, se můžete chlubit, kde se vám zlíbí. Nebyli bysme však kamarádi, kdybyste je využívali pro komerční účely.

Kdo si může objednat

Toto služba slouží všem majitelům nemovitostí i zájmcům o jejich koupi . Děkujeme realitním makléřům, že toho nebudou zneužívat :-)

Autorská práva

Jelikož jsme pro vás zdarma výstup vyhotovili, tak jsme zároveň rádi, že nám tím dáváte souhlas ho využívat pro naše účely. Nebojte, vaše jméno, telefon ani mail nikde uvádět nebudem.